Provádíme veškeré běžné stavební práce, včetně speciálních požadavků zákazníků. Počínaje zděním, omítáním a konče litím podlah, nebo obkládáním. Zhotovíme mnoho druhů omítek, vždy s ohledem na konkrétní zdivo a potřeby zákazníka. Různé domy a stavby vyžadují rozdílné omítky. Proškolený specialista Vás touto problematikou rád bezplatně provede. Obdobné záludnosti skýtá i volba hrubých podlah. I když už ve valné většině nebudou nikdy vidět, mohou mít na dům zásadní vliv. O jejich různých typech, vlastnostech a vhodnosti pro danou nemovitost se raději vždy dopředu poraďte. Snažíme se o co nejkomplexnější dodávku služeb i materiálů k docílení spokojenosti zákazníka. Vztah mezi námi a klientem je založen na osobním jednání a co možná nejpřátelštější atmosféře. Přátelský přístup a kompromis k dosažení oboustranné spokojenosti je pro nás prioritou. Požadavky klienta patří k nejdůležitějším informacím pro naší práci.

Dle Vašich požadavků a projektové dokumentace, zhotovíme základové pasy a desku pro jakýkoli dům. Samozřejmostí jsou přípravy instalací, jako je kanalizace, voda, plyn a průchodky pro elektrické vedení zabudované již v první fázi do základů. Základové pasy je možno zateplit a desku odizolovat, vše dle Vašich potřeb. Základové desky zhotovíme i pro dřevostavby, a to s co možná nejvyšší možnou přesností.

Obklady, dlažby a podlahové krytiny všeobecně jsou prvky, které utvářejí vzhled nejen interiéru, ale mnohdy i exteriéru. Vždy je důležité si ujasnit jaké by zvolený materiál měl mít vlastnosti. A to s ohledem na zatížení, tzn. frekvence pohybu na zvoleném povrchu a nebo možné zašpinění obuvi a v neposlední řadě případné povětrnostní vlivy. Volíme například dlažbu jinou pro kancelář, terasu, nebo chodbu a koupelnu. Zvolíme-li tedy správný typ pro dané prostředí, můžeme začít vybírat podle vzhledu. Nezapomeňte také ne skutečnost, že nedílnou součástí dlažby je i lepidlo použité při její pokládce. Pro různá prostředí a povrchy, jsou i různá lepidla. Zde navíc můžeme zvolit i barvu lepidla vhodnější k plánované spárovací hmotě.

Realizujeme komplexní výstavbu rodinných domů všech typů a velikostí.